MITSUBISHI MR-J2S اطلاعات مربوط به محصول و پارامترهای فنی
مارک: MITSUBISHI
نام: تقویت کننده سروو رابط SSCNET
مدل: MR-J2S MITSUBISHI سری تقویت کننده AC سری MELSERVO-J2-Super.
خروجی دارای : رابط SSCNET.
ولتاژ: 3 فاز AC400V.
سیستم هماهنگ سازی کامل با ارتباط سریالی با سرعت بالا SSCNET ،
چرخه ارتباط بین کنترل کننده و تقویت کننده سروو طولانی ترین 0.888 میلی ثانیه است.
چنین سیستم هایی قادر به ایجاد قابلیت اطمینان و عملکرد بالا خواهند بود.
هنگام اتصال سیستم سروو با SSCNET ، در سیستم حرکت ، پارامترهای تقویت کننده سروو و کسب داده ها روی کنترل کننده حرکت نمایش داده می شوند.
کابل اختصاصی را با تقویت کننده و کنترل کننده وصل کنید تا یک سیستم SSCNET تشکیل شود.
این روش اتصال ساده زمان مسیریابی را کاهش می دهد و به جلوگیری از سر و صدا کمک می کند.
حتی در محصولات سری MELSERVO-J2-SUPER با استفاده از استانداردهای کدگذاری با وضوح بالا ، فرکانس فرمان محدودیتی ندارد. فقط لازم است که باتری را روی تقویت کننده سروو اضافه کنید ، که می تواند سیستم مقدار مطلق را تشکیل دهد.
در حال حاضر بیش از 1000000 شبکه تقویت کننده سروو SSCNET با قابلیت اطمینان بالا در حال استفاده هستند.
درایو: ویژگی های سری MR-H_ACN CC-LINK.
سیستم تست از دو قسمت یعنی درایور سروو ، سیستم موتور و کامپیوتر میزبان تشکیل شده است. کامپیوتر میزبان سیگنال فرمان speed را به درایور سروو می فرستد ، درایوهای سروو مطابق با دستورالعمل های MITSUBISHI MR-J2S شروع به کار می کنند.
در حین کار ، داده های فعال سیستم سروو توسط کامپیوتر میزبان و مدار جمع آوری داده جمع آوری می شود ، و باعث حفظ ، تجزیه و تحلیل و نمایش داده های MR-J2S-60B4 می شود زیرا موتور در این سیستم آزمایش بارگیری نشده است ، بنابراین در مقایسه با دو نوع سیستم آزمایش قبلی ، سیستم دارای حجم نسبتاً کمی است ، و مدار اندازه گیری و کنترل سیستم نسبتاً ساده است ، اما همچنین باعث می شود سیستم نتواند عملکرد واقعی سروو MITSUBISHI MR-J2S را شبیه سازی کند. معمولاً از چنین سیستم آزمایشی فقط برای آزمایش سرعت چرخش و جابجایی زاویه ای سیستم آزمایش شده در شرایط بدون بار استفاده می شود ، و نمی تواند تست جامع و دقیق را به درایو سروو انجام دهد.